Zamówiłem do salonu stół z drewna

 

Przez rok czasu odkładałem pieniądze na remont mieszkania. Miałem jasno sprecyzowane plany i dlatego potrzebowałem sporo gotówki. Kiedy już uzbierałem pieniądze na nowe meble to mogłem w końcu zająć się remontem, na którym tak mi zależało.

Nowy stół drewniany w salonie

stoły drewnianeZburzyłem ścianę łączącą salon z kuchnią, ponieważ chciałem mieć otwartą przestrzeń. Dzięki temu zyskałem sporo przestrzeni co wyszło tylko na plus. Zawsze podobały mi się stoły drewniane i postanowiłem taki sprawić sobie do jadalni. Wiedziałem, że jeden ze sklepów sprowadzał na zamówienie takie stoły drewniane i od razu postanowiłem do nich się zgłosić. Resztę mebli już miałem upatrzone i złożyłem zamówienie za pośrednictwem strony internetowej. W sklepie powiedziałem dokładnie o jaki stół mi chodzi. Musiał być owalny i rozkładany. Posiadałem ogromną rodzinę i wszystkich chciałem mieścić przy jednym stole. Sprzedawca pokazał mi katalog ze stołami i mogłem wybrać nawet kolor. Jeden stół bardzo mi się spodobał. Był niewielkich rozmiarów, ale po rozłożeniu śmiało mieściło się przy nim dwanaście osób. Zamówiłem więc go i czekałem przez dwa tygodnie. Producent zapewnił mnie, że w ciągu dwóch tygodni stół będzie wykonany i dotrzymali słowa. Kierowca z tego sklepu osobiście przywiózł mi zamówiony stół i nawet pomógł mi go wnieść na górę. Mieszkałem na pierwszym piętrze i sam nie poradziłbym sobie z tym wszystkim. Stół prezentował się na prawdę doskonale i pasował idealne. Dokonałem bardzo dobrego wyboru.

Dokupiłem później krzesła, ponieważ zupełnie o nich zapomniałem. Dobrze, że zorientowałem się zanim zaprosiłem rodzinę na obiad, bo nie miałbym gdzie ich posadzić. Krzesła kupiłem w tym samym sklepie i akurat trafiłem na niezłą promocję. Posiadałem już wszystko.