Zaskakujące profesjonalne pokazy pirotechniczne

W tym roku byłam na wspaniałych wakacjach. W sumie to były chyba moje najbardziej udane wakacje. Może też dlatego, że po paru latach udało nam się w końcu pojechać gdzieś bez dzieci i mogliśmy naprawdę odpocząć. Ale także dlatego, że podczas naszego wyjazdu mieliśmy wiele atrakcji.

Profesjonalne pokazy pirotechniczne podczas wakacji

profesjonalne pokazy pirotechnicznePojechaliśmy nad morze bo ja zawsze uwielbiałam tam jeździć. Nie wyobrażam sobie żebym mogła gdziekolwiek indziej wypocząć tak dobrze. W ośrodku w którym spaliśmy wieczorami były różne atrakcje dla gości. Największe wrażenie zrobiły na nas profesjonalne pokazy pirotechniczne, który były niezapomnianym zjawiskiem. W sumie to oczywiście nie pierwszy raz widzieliśmy pokaz sztucznych ogni. Bo przecież na każdym sylwestrze można je obserwować. Tym razem jednak było to zupełnie coś innego. Przyjechała profesjonalna firma, która zajmuje się takimi właśnie pokazami. I ten pokaz pirotechniczny odbywał się w rytm muzyki. Na mnie zrobiło to wielkie wrażenie i z mężem jeszcze długo o tym rozmawialiśmy. Zresztą widzieliśmy, że nie tylko my byliśmy tym pokazem zaskoczeni. Widzieliśmy też, że innym gościom się ten pokaz bardzo spodobał. Nie byliśmy więc odosobnieni. Ten pokaz pirotechniczny trwał jakieś piętnaście minut, ale wrażenia pozostały u nas na długo. Odbył się ten pokaz w pierwszy dzień gdy przyjechaliśmy do ośrodka. I na koniec w ostatni dzień była dla gości niespodzianka bo znów odbyły się te profesjonalne pokazy pirotechniczne i były one zupełnie inne.

Myślałam, że będzie to powtórka, i że będzie to to samo. A jednak tym razem wszystko był inaczej. Także wszyscy byliśmy zaskoczeni tym. Tym razem nagrałam filmik telefonem z tego widowiska bo poprzednim razem byłam tak zaskoczona, że nie zdążyłam.