Zatrudniam człowieka do regularnej pielęgnacji ogrodów

Remonty tarasów od fachowców

Zatrudniam człowieka do regularnej pielęgnacji ogrodów

Jestem właścicielem kilku posesji. Wynajmuję domy a sam mieszkam w willi, która mieści się na obrzeżach miasta. Wszystko mam pod kontrolą i jestem zadowolonym z życia człowiekiem. Kiedy kończyła się zima zacząłem myśleć o ogrodach.

Moje ogrody są regularnie pielęgnowane

regularna pielęgnacja ogrodów w mazowieckimMam u siebie kilka ogrodów, gdzie każdy ma inne przeznaczenie. Na przykład tuż przy willi jest ogród, który pełni funkcję miejsca do relaksu. W innej części rosną owoce. Domy, które wynajmuję również mają ogrody, ale o nie dbają mieszkańcy. Ja nie mam czasu, by się tym zajmować, ponieważ jestem zapracowanym człowiekiem. Będzie mi zdecydowanie potrzebna regularna pielęgnacja ogrodów w mazowieckim i muszę znaleźć kogoś do pracy. U nas w okolicy jest wiele osób, które chętnie przyjmą dodatkową pracę i na pewno znajdę jakąś doświadczoną osobę. Popytam sąsiadów. Po kilku dniach zgłosił się do mnie Marian, to facet na emeryturze, ale jako były sportowiec ma doskonałą kondycję. Pielęgnował już ogrody u sąsiadów, którzy nawet go polecali. Osobiście pojechałem na posesje zobaczyć jak wyglądają ogrody pielęgnowane przez Mariana i zrobiły one na mnie wrażenie. Zatrudniłem Mariana od razu, ponieważ po tym co zobaczyłem nie miałem żadnych wątpliwości. Jest to bardzo rzetelny i pracowity człowiek, który na pewno moje ogrody będzie pielęgnował z ogromnym zaangażowaniem. W ciągu miesiąca jego pracy zauważyłem znaczne zmiany a moje ogrody były regularnie pielęgnowane. Później nawet zajął się zbieraniem owoców z drzew i pracował dobrze.

Marian pracuje u mnie do dzisiaj. Zatrudniłem go na stałe i dałem pokój, w którym mieszka za darmo. Zarabia bardzo dobrze i jest zadowolony a ja mam piękne i zadbane ogrody, które są regularnie pielęgnowane przez profesjonalnego człowieka.