Ze znajomymi byłam na wyprawie rowerowej

Remonty tarasów od fachowców

Ze znajomymi byłam na wyprawie rowerowej

Uwielbiałam uprawiać sport i jazda rowerem była moją największą pasją. Mogłaby całymi dniami jeździć rowerem i zawsze sprawiało mi to mnóstwo przyjemności. Postanowiłam pewnego razu namówić swoich znajomych na jakaś ciekawą wyprawę rowerową.

Dobrze zorganizowana wyprawa rowerowa

wyprawy roweroweCzęsto brałam udział w różnych wyprawach, ale teraz postanowiłam sama taką zorganizować dla moich znajomych. Wszystkie wyprawy rowerowe były dobrze zorganizowane i miałam wiedzę w jaki sposób się za to zabrać. Zanim jednak zabrałam się za organizowanie wyprawy to poinformowałam znajomych. Wszyscy byli zachwyceni moim pomysłem i mieliśmy wyruszyć w najbliższy weekend. Dokładnie zaplanowałam sobie trasę biorąc po uwagę miejsca, gdzie dostępne były szlaki rowerowe. Planowałam wyprawę na dwieście kilometrów i znajomi przyjęli wyzwanie. Każdy dużo jeździł rowerem i wcale to nie było tak dużo kilometrów. Zaplanowałam trasę do Sopotu. Tam zarezerwowałam pokoje w pensjonacie dla wszystkich, żebyśmy mieli możliwość wypocząć. W jedną stronę mieliśmy około sto kilometrów a połączenie wyprawy rowerowej z odpoczynkiem nad morzem było idealnym pomysłem. Na mapie, gdzie zaznaczyłam szlak naszej wyprawy dodałam jeszcze dodatkowe oznaczenia na odpoczynek. Był środek lata i musieliśmy robić przerwy na to, żeby uzupełnić płyny. Wybrałam same bezpieczne miejsca, gdzie była możliwość zatrzymania się bez obaw. W dniu wyprawy zapakowałam wszystkie niezbędne rzeczy w plecak i czekałam na resztę załogi. Wszyscy pojawili się o czasie.

Wyprawę doskonale zorganizowałam i każdy był pod wrażeniem. Wszystko się udało dokładnie tak jak to sobie zaplanowałam. Widziałam wiele nowych, interesujących miejsc i nawet robiłam sporo zdjęć, które później wywołałam i włożyłam do albumu.