Zespoły muzyczne pilnie poszukiwane

Remonty tarasów od fachowców

Zespoły muzyczne pilnie poszukiwane

Marek od dawna pracuje w branży organizującej wesela, ale podobna historia nigdy wcześniej mu się nie przydarzyła. Zawsze świetnie radził sobie z dobieraniem współpracujących fotografów, zespołów, sal na przyjęcia. Jednak ten rok zaczął się dla niego niezbyt przyjaźnie.

Zespół muzyczny na wagę złota

Zaczęło się zespół na wesele z Wrocławiaod choroby wokalisty jednego z zespołów zamówionych dla klienta na marcowy ślub. Znalezienie nowej grupy pasującej klientowi w ciągu kilku tygodni wydało się nie lada wyzwaniem. Jednak to był dopiero początek „zespołowych” kłopotów. Kolejni muzycy, często pracujący dla klientów Marka, przekazali mu wiadomość o swoim kilkuletnim wyjeździe za granicę. A po kilku dniach Marek odebrał telefon od kolejnego zespołu z informacją o rozsypce grupy muzycznej… Rozpoczęło się więc gorączkowe poszukiwanie! W Marka głowie dzień i noc przewijało się hasło: „Zespół na wesele z Wrocławia pilnie poszukiwany!”. Poszukując, korzystał oczywiście z Internetu – stron z ogłoszeniami, mediów społecznościowych, blogów znajomych. Zwrócił się do lokalnej gazety oraz radia. Poszukiwania trwały kilka tygodni. I tak nagle jak problem się pojawił, tak samo sprawnie rozwiązał się. Do marca Markowi udało się znaleźć 5 zespołów, które po przesłuchaniu odpowiadały mu na tyle, aby polecać je swoim klientom.  Aż 4 z nich sygnowały się profesjonalnymi stronami internetowymi i referencjami. Muzycy przedstawiali też różne style, co dawało dużą różnorodność klientom Marka.

Choć była to dość stresująca przygoda, nauczyła ona Marka bardzo wiele. Nie warto bazować na kilku sprawdzonych kontaktach, nie warto nie szukać nowości na rynku. Organizator takich imprez powinien być bardziej otwarty i być na bieżąco z panującymi trendami. Mieć zawsze wiele możliwości, aby życiowe zmiany kilku osób nie pogrążyły latami budowanego biznesu.