Zgłaszam się na opiekuna na obozie językowym

Remonty tarasów od fachowców

obóz językowy

Zgłaszam się na opiekuna na obozie językowym

W naszej szkole językowej niedawno wprowadzono sporo zmian, które są bardzo korzystne. Z uwagi na to pojawiło się ogłoszenie, że poszukiwany jest opiekun na obozy językowe, które będą się odbywały za granicą.

Obóz językowy jest świetny

obóz językowyBiegle znam francuski i angielski, dlatego uznałem, że ta oferta jest dla mnie idealna. Jestem lektorem stacjonarnym ale takie obozy językowe bardzo mnie interesują, dlatego złożę ofertę na stanowisko opiekuna. Kiedyś to sam byłem w nowym jorku, gdzie moja szkoła organizowała rekomendowany przez wielu obóz językowy i było tam naprawdę świetnie. Wiem dokładnie jak wyglądają takie wyjazdy językowe co na pewno jest dodatkowym atutem. Potrzebnych będzie kilku opiekunów, ponieważ są organizowane różne wyjazdy językowe. Ma być organizowany francuski we Francji co mi odpowiadało oraz kursy angielskiego w Anglii i w zasadzie nie wiedziałem na co się ostatecznie zdecydować. Zaoferowałem swoją osobę na oba stanowiska. Dzięki temu będę miał większe szanse, ażeby jeździć z uczniami na obozy językowe za granicę. Dyrekcja szkoły jest bardzo zadowolona z mojej pracy i liczę, że mam spore szanse. Rekrutacja jest również zewnętrzna i tak naprawdę nie wiem jakie jeszcze osoby się zgłoszą na opiekunów. Jeżeli chodzi o lektorów w naszej szkole, to na obozy językowe zgłosiło się pięć osób. Jest też Lucjan, który odbywał francuski we Francji i na pewno tak samo jak ja ma duże szanse na to stanowisko. Mnie uczniowie bardzo lubią, ponieważ potrafię dogadać się z młodzieżą i sądzę, że to także będzie działało na moją korzyść.

Papiery zaniosłem następnego dnia i czekałem na rozwój wypadków. Dyrektor osobiście wezwał mnie do siebie na rozmowę. Zapytał dlaczego interesują mnie wyjazdy językowe oraz czy poradzę sobie z taką grupą uczniów poza szkołą. Wiem, że dam radę.