Zlecenie krawcowej uszycia sukni dzianinowej

Remonty tarasów od fachowców

Zlecenie krawcowej uszycia sukni dzianinowej

W tym roku mąż obiecał, że na imprezę sylwestrową zabierze mnie do jakiejś modnej restauracji. Do tej pory bawiliśmy się tylko na imprezach domowych a ja tak bardzo chciał iść na jakiś bal. Mąż dotrzymał słowa, bo wykupił bilety i to gwarantowało mi, że w tym roku będzie inaczej.

Założenie sukni z rozporkiem na imprezę sylwestrową

dzianinowa długa suknia z rozporkiemOd razu jak mąż wykupił bilety na zabawę sylwestrową, to zaczęłam rozglądać się za jakąś odpowiednią na tę okazję suknią. Miałam dość nietypową figurę i przez to żadna suknia nie leżała na mnie zbyt dobrze. Wpadłam więc na pomysł, że wybiorę taką, która najbardziej mi się podoba i zlecę jej uszycie swojej krawcowej. W jednym ze sklepów najbardziej podobała mi się dzianinowa długa suknia z rozporkiem i taką właśnie chciałam założyć na tę imprezę. Do krawcowej udałam się ze zdjęciem sukni, którą miała mi uszyć. Zdecydowałam się na czerwony kolor, bo taki do mojej urody pasował najlepiej. Krawcowa potwierdziła, że jest w stanie uszyć dla mnie taką długą suknię z rozporkiem i podała mi cenę, która była rozsądna. Pobrała ode mnie wymiary i kazała wrócić za dwa tygodnie na pierwszą przymiarkę. Kiedy po tym czasie się u niej zjawiłam, to suknia była prawie gotowa. Przymierzyłam ją i leżała na mnie idealnie. Krawcowa sama była pod wrażeniem, bo nie sądziła, że tak pięknie będę się w tej sukni prezentowała. Zostały drobne rzeczy do wykończenia i suknię odebrałam po tygodniu. Kiedy mąż mnie w niej zobaczył, to aż zaniemówił z wrażenia. Wyglądałam pięknie.

Wybrałam idealnie pasujące dodatki do sukni i całość prezentowała się doskonale. Naturalnie wybrałam się również do fryzjera i kosmetyczki. Lokal, w którym odbywała się impreza sylwestrowa był dość  luksusowy i warto było wydać tyle pieniędzy na tę zabawę.