Zwiewna sukienka w stylu Boho

Remonty tarasów od fachowców

Zwiewna sukienka w stylu Boho

Kiedy zbliża się lato, a na dworze robi się coraz cieplej, kobiety coraz chętniej sięgają po sukienki i spódnice, bo to najbardziej kobiecy strój. Na lato kobiety najczęściej zakładają model uszyte z lekkich i przewiewnych materiałów.

Jakie wzory posiadają sukienki Boho?  

zwiewna sukienka boho maxiKażda kobieta ma w swojej szafie przynajmniej kilka rodzajów sukienek. Klasyczna mała czarna, sukienka oficjalna do pracy, błyszcząca na dyskotekę i zwiewna sukienka Boho maxi. W lecie kiedy jest gorąco sięgamy po lekkie materiały, które przepuszczają powietrze. Styl Boho to przede wszystkim zwiewne sukienki, uszyte z cienkich, wzorzystych materiałów, które często nawiązują do natury, lub motywów ludowych. Posiadają dużo dziewczęcych falban, fantazyjnych zaszyć i drapowań. W sklepach znajdziemy sukienki Boho z długim, krótkim i rękawem trzy czwarte do wysokości łokcia. Ich długość może być dowolna, mini, midi i maxi są najczęściej spotykane. Doskonale się nadają na letnią pogodę i pasują do każdej okazji. Możemy do niej założyć sandały na płaskiej podeszwie, wysokie szpilki, albo nawet adidasy. Sukienki do kostek, najlepiej wyglądają na szczupłych i wysokich kobietach. Sukienka w stylu Boho może być także gładka złożona z kilku zwiewnych warstw cienkiego materiału, który będzie efektowni powiewach przy każdym ruchu. W klasycznych modelach dominują jasne, pastelowe kolory, które dodają dziewczęcego uroku właścicielce. W takiej kreacji możemy się pokazać na ekskluzywnej imprezie, gdzie będzie obowiązywał strój wieczorowy.

Sukienkę Boho kupimy w większości sklepów odzieżowych, albo w popularnych sieciówkach z damską modą. Obok modeli w stylu Boho dostaniemy także sukienki casualowe, które doskonale się nadają do codziennego chodzenie, bo są wygodne i praktyczne.