Gdzie w Gdyni udać się na masaże?

Nasza trzecia rocznica ślubu zbliżała się wielkimi krokami, a ja nadal nie miałam pomysłu na prezent. Zawsze staram się, aby moje podarunki były wyjątkowe, ale zarazem praktyczne, dlatego w tym roku postanowiłam zaaranżować nam wyjątkową randkę. Od jakiegoś czasu oboje jesteśmy zajęci i nie mamy czasu na wspólne aktywności, dlatego uważam, że odprężający wieczór w spa był strzałem w dziesiątkę.

Polecane masaże w Gdyni

odprężający masaż dla dwojga gdyniaNasz prezent, czyli wieczór w spa, zawierał parę elementów. Mogliśmy między innymi skorzystać z sauny, jacuzzi oraz kąpieli błotnych, ale najlepszym punktem wieczoru był wspólny masaż. Masażyści przepięknie udekorowali pokój, w którym nas przyjęli, a atmosfera była bardzo romantyczna za sprawą przygaszonych świateł i cichej, odprężającej muzyki. Muszę przyznać, że jeśli chodzi o odprężający masaż dla dwojga Gdynia oferuje najlepsze usługi tego typu. Nasz masaż był idealny pod każdym względem – nie był zbyt mocny, jak na przykład masaż sportowy, ale delikatny i bardzo relaksujący. Po takim masażu czuliśmy się wypoczęci i zrelaksowani przez cały kolejny tydzień. Muszę przyznać, że taki pomysł na randkę czy prezent na jakąś okazję to dobry pomysł. Nasz masaż wraz ze wstępem do strefy spa kosztował trzysta złotych. Cena jest bardzo atrakcyjna, ponieważ mogliśmy spędzić tyle czasu w strefie spa z basenem, ile chcieliśmy, a dodatkowo w każdej chwili czekał na nas prawie godzinny masaż.

Rodzajów masażu jest wiele, dlatego warto dobrać typ do indywidualnych potrzeb. Polecane masaże dla bardzo spiętych osób, które nie dbają o rozluźnienie ciała w ciągu dnia, to masaż gorącymi kamieniami lub tkanek głębokich, który rozluźnia wszystkie pospinane mięśnie. Po takim masażu można poczuć natychmiastową ulgę, co bardzo pomaga w codziennym funkcjonowaniu oraz poprawia jakość snu.