Nowa flaga masztowa

Jakiś już czas temu, a będzie to pewnie mniej więcej siedem do ośmiu lat temu postanowiłam, że znajdę sobie całkiem dodatkową pracę, aby w łatwy sposób dorobić sobie do mojej wypłaty. Na samym początku nie wiedziałam za bardzo, co mogłabym robić, aż w końcu postanowiłam, że będę produkować nowe flagi masztowe dla różnych firm i nie tylko.

Jak zrobić flagę masztową w łatwy sposób?

flagi masztoweDowiedziałam się całkowicie przypadkowo pewnej bardzo pomocnej informacji. O co dokładnie chodziło? Otóż okazało się, że całkiem nowe flagi masztowe to bardzo popularny towar. Na samym początku oczywiście nie miałam na ten temat zielonego pojęcia, jednak dowiedziałam we wspomnianym we wstępie czasie, czyli mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, właśnie tego, że opłaca się produkować nowe flagi masztowe. Dokładna data powstania mojej firmy nie jest mi aktualnie znana, ponieważ jej nie pamiętać, aby ją tutaj zmieścić musiałabym najpierw sprawdzić ją w moich papierach firmowych. Jak się okazuje takie flagi nie tylko są bardzo popularne na rynku, ale też super proste w produkcji, a materiał, z którego one powstają jest bardzo tani i ogólnodostępny. Co bardzo ważne jak się dowiedziałam nie ma w naszym kraju czyli w Polsce prawie ani jednego producenta flag masztowych. Aby je kupić należy zamówić je prosto z zagranicy. Jak się można bardzo łatwo domyślić wtedy należy dodać do ceny nowej flagi bardzo wysokie koszty transportu. Okazuje się więc, że cena flagi wzrasta niejednokrotnie o ponad 100 procent.

Dowiedziawszy się o tym wszystkim postanowiłam wykorzystać moją wiedzę. Co dokładnie chciałam zrobić? Oczywiście chodzi tutaj przede wszystkim o chęć założenie całkiem nowej firmy i sprzedaży nowych flag ludziom prywatnym i firmom. Firmę otworzyłam od razu.