Sprowadzanie win z Włoch

Od początku działalności zakładaliśmy, iż wszystkie nasze trunki będą pochodziły wyłącznie od najbardziej uznanych producentów i będą z najwyższej półki. W końcu, próbowaliśmy trzymać całą restaurację na najwyższym poziomie, toteż i alkohol musiał być również bardzo dobrze dobrany do poziomu pozostałych dań.

Najlepsze wina z Włoch

wysokiej jakości wina włoskie sklep internetowyWśród naszych klientów mieliśmy wielu miłośników win wysokiej jakości, więc mogliśmy podpytać ich o najlepsze i najbardziej poszukiwane odmiany, które przyciągną jeszcze więcej entuzjastów trunków. Włoskie wina obecnie cieszyły się największą popularnością, toteż postanowiliśmy iść właśnie w tą stronę i dołożyć takowe do oferty. Oczywiście, żadna hurtownia w naszej okolicy nie miała takich trunków na stanie, toteż przyszło nam szukać firm które sprowadzały wysokiej jakości wina Włoskie Sklep internetowy, na który trafiliśmy po sugestiach klientów miał wszystkie odmiany win, jakich szukaliśmy. Sklep ten sprowadzał bowiem wina od producentów z Włoch, i mógł dostarczyć nawet najrzadsze i najbardziej poszukiwane gatunki win bez większego trudu. Oczywiście, takie wina nie należą do tanich, w żadnym razie, aczkolwiek tego można było spodziewać się od początku, a i sklep nie narzucał bardzo nierozsądnej marży, więc po porównaniu cen i tak usługi sklepu były o wiele tańsze niż zamawianie na własną rękę od producentów czy tamtejszych sklepów wysyłkowych.

Sklep sprawdzał również koncesję klienta w przypadku zamówień hurtowych, choć podczas współpracy z lokalami gastronomicznymi nigdy nie było to problemem, gdyż każdy lokal który miał w ofercie alkohol, musiał mieć także koncesję na jego sprzedaż. Co ciekawe, pracownicy sklepu powiedzieli nam iż możliwe jest także znalezienie win spoza oferty, na specjalne zamówienie.